Informace pro zájemce

Ahoj všichni!

Vítejte na našich stránkách. Rádi bychom Vás seznámili, jak to u nás funguje a co můžete očekávat od Klubu Lucerna, když k nám zavítáte.

My děti a dospělí, máme možnost se scházet v našem Klubu, kde trávíme plno krásných, ale i chmurných chvil. Scházíme se tu s našimi kamarády, blízkými a díky tomu máme možnost mezi sebou udržovat kontakt. Vždyť Facebook je určitě super zábava, ale není nad to se vidět osobně.

Často chodíme na výlety, procházky, exkurze anebo jen tak klábosíme a držíme svůj styl s dobou!

V našem klubu si často užijeme hodně legrace, protože máme možnost chodit na sport, plavání a taky jezdíme na letní tábory a to je potom ta největší zábava, na kterou se těšíme celý rok.

I v našem klubu se musíme vzdělávat, i když nás to někdy nebaví.  Naši dospělí kamarádi a rádci nám pomáhají s domácími úkoly a taky nám někdy vysvětlují důležité věci do života. No sice si mozky někdy namáháme, ale my chceme být hustý a hlavně dobrý a úspěšný, takže si uvědomujeme, že i vzdělání je potřeba.

U nás jsou pravidla, která se snažíme dodržovat, ale to víte, někdy máme roupy a jsme jak parta hustých raperů. Víte, všude je potřeba se chovat slušně a neubližovat si, ale hlavně si pomáhat a být mezi sebou dobrými parťáky.

Co ještě říci o našem Klubu? Zkrátka, vše je to o lidech, a když jsme hodní, snažíme se a pomáháme si, je tu pohoda a cítíme se tu dobře. Abychom nezapomněli, klub je otevřen  (PO a ST ... 13:00 - 19:00, ÚT a ČT ... 13:00 - 17:00) pro všechny hustý a dobrý kluky a holky, co se chtějí bavit, něco se naučit, poradit anebo jen tak si popovídat.

Tak přijďte mezi nás a zažijte s námi super chvíle, ale hlavně poznáte plno dobrých lidí a nových kamarádů!

Tým pracovníků Klubu Lucerna