Tříkrálová sbírka 2020

DSC01094

20.narozeniny Tříkrálové sbírky jsme na Ústecku oslavili rekordem

 Oblastní charitě Ústí nad Labem se díky zapojení dvou set dobrovolníků podařilo vykoledovat v letošním ročníku Tříkrálové sbírky celkově Kč 160.093,--, což je navýšení o téměř 60 tisíc oproti minulému ročníku. Moc děkujeme všem dárcům, kteří přívětivě přijali naše koledníky a neodmítli pomoci potřebným.

Obrovský dík patří všem dobrovolníkům: dětem z nízkoprahových zařízení Oblastní charity Tykadlo a Dům sv. Materny, základním školám Vojnovičova, Rabasova, Velké Březno, Povrly a Trmice, rodinám a zaměstnancům Farnosti Nanebevzetí Panny Marie v Ústí nad Labem, rodinám a p. faráři Voleskému z farnosti Trmice, Základní umělecké škole Evy Randové v Ústí nad Labem a všem dalším rodinám a dobrovolníkům z Ústecka, kteří se ochotně zapojili do sbírky.

Velký dík také patří zaměstnancům jednotlivých úřadů na Ústecku a všem novinářům, kteří nám pomohli při přípravě a propagaci sbírky.

„V naprosté většině případů jsme se setkávali s pozitivními reakcemi oslovených lidí. Hodně nám pomohla propagace 20. narozenin Tříkrálové sbírky a jsme rádi, že nám to přineslo štěstí,“ řekla k tématu Radka Neprašová, koordinátorka Tříkrálové sbírky 2020 Oblastní charity ÚL. Největší úspěch jsme zaznamenali u pokladničky, do které vybírali koledníci z Tisé a podařilo se jim dosáhnout Kč 6484,--. Při koledování jsme se setkali i s věcnými dary – jednak sladkostmi či drobnostmi pro dětské koledníky.

 

banner_dekujeme_780x490_96dpi

Reportáž: ÚSTÍ NAD LABEM: Tříkrálový koncert (regionální televize RT ÚSTECKO)
https://www.youtube.com/watch?v=YSyJTM4YVpQ
Ústecký deník: Tříkrálový koncert v Ústí pobavil, sbírka slaví dvacet let
https://ustecky.denik.cz/kultura_region/trikralovy-koncert-usti-20200107.html

 

https://ustecky.denik.cz/kultura_region/trikralovy-koncert-usti-20200107.htmlhttps://ustecky.denik.cz/kultura_region/trikralovy-koncert-usti-20200107.html
Zdroj: https://ustecky.denik.cz/kultura_region/trikralovy-koncert-usti-20200107.html