Tříkrálová sbírka 2021

obecny_rouska_SLIDER_1180x490 (1)

Tři králové přijdou ONLINE

Vzhledem ke zhoršující se epidemické situaci a očekávaným vládním opatřením jsme se v Oblastní charitě Ústí nad Labem rozhodli pro online verzi Tříkrálové sbírky. Mrzí nás, že v lednu koledníci do ulic nevyrazí, ale snažíme se ze všech sil, abychom naše přispěvatele o zážitek z tříkrálového koledování nepřipravili.

Proto vzkazujeme: „Nebojte se, o zážitek z koledování nepřijdete, protože koleda bude. Tři králové za vámi přijdou ONLINE. Otevřete jim ONLINE dveře a zažijte stejně krásný pocit, jako když na vašem prahu zpívá parta zmrzlých koledníčků a vy je posloucháte. Obdarujte je a přijměte požehnání.“

„Pozvěte ONLINE koledníky dál na www.trikralovasbirka.cz !“

Jak bude ONLINE koleda konkrétně probíhat? Na webu www.trikralovasbirka.cz si pustíte video s online koledou a můžete přispět prostřednictvím online kasičky, kde po zadání PSČ Vaší obce bude příspěvek přidělen té charitě, která zde poskytuje svoje služby.

Letos vybíráme příspěvky na nákup antidekubitních matrací a polohovacích křesel pro klienty Domu pokojného stáří sv. Ludmily v  Chabařovicích, dále na pomůcky a hry pro děti s různými handicapy ze ZŠ Vojnovičova a na podporu chudým rodinám z Farnosti Trmice.

KONTAKT:
Ing. Radka Neprašová
koordinátorka Tříkrálové sbírky Charity Ústí nad Labem
neprasova@charitausti.cz; 731 632 986